Ознайомчо-навчальна поїздка депутатів міської ради

3 Лютого 13:20

Депутати Коростенської міської ради розпочали ознайомчо-навчальні поїздки по комунальним підприємствам міста. Перша поїздка на чолі із секретарем міської ради Олександром Олексійчуком була на КП "Теплозабезпечення".
Депутатський корпус ознайомився з роботою даного підприємства, зокрема, газових котелень, комбінованої та котельні на твердому паливі, відвідали адмінприміщення, центр обслуговування клієнтів, базу підприємства, яка знаходиться по вул.Героїв Небесної сотні.
Депутати мали можливість безпосередньо на місці поставити запитання керівнику КП «Теплозабезпечення» Тетяні Баранівській щодо функціонування даного підприємства, проблем, які хвилюють виборців.
Враховуючи той факт, що депутат міської ради при прийнятті рішень повинен бути компетентним в усіх питаннях, в четвер, 4 лютого запланована ознайомча поїздка на КП "Водоканал".