Урочисте відкриття дитячого будинку сімейного типу для родини Антонюк.

20 Січня 10:28

Сьогодні відбулась визначна подія для Коростенської міської територіальної громади. Урочисте відкриття дитячого будинку сімейного типу для родини Антонюк.
Ніна Антонюк, вчитель початкових класів Ходаківської СЗШ І-ІІ ступенів Коростенського району, звернулась з відповідними документами та бажанням створити дитячого будинку сімейного типу в кінці минулого року.
Двоповерховий будинок площею 174,6 кв.м. придбаний за рахунок субвенції з державного бюджету у сумі 1 877 930 грн, що дасть змогу забезпечити сімейним затишком та теплом 6 дітей, позбавлених батьківського піклування. Для створення комфортних умов проживання дітей, будинок було оснащено сучасними меблями  та відповідними комунікаціями.
На відкритті були присутні голова міської територіальної громади Володимир Москаленко, голова Житомирської ОДА Віталій Бунечко та керівництво району. Володимир Васильович привітав родину Антонюк з цією чудовою подією, висловив щиру подяку за те, що вони наважилися на цей нелегкий крок, і побажав сімейного затишку, злагоди, тепла та здоров’я.
Варто пам’ятати, що чужих дітей не буває і кожен із нас може долучитись до благородної справи. Адже, дуже важливо, аби дітки, які і так обділені батьківською любов’ю відчували підтримку і турботу небайдужих людей.