Топ теги:
Попередження

єМалятко

19 Січня 10:35

 
Рік тому в Україні з’явився унікальний сервіс для батьків немовлят. 2 січня 2020-го року його першою протестувала родина з Харкова. А вже 5 жовтня послуга стала доступна он-лайн на порталі ДІЯ.
Основні факти про послугу:
– єМалятко – це 9 послуг за однією заявою. Замовити послугу можуть батьки, які ще не отримали свідоцтво про народження.
–  Україна – перша держава у Європі, кому вдалось об’єднати 9 послуг в одну комплексну, пов’язану із народженням дитини.
– Понад 47000 батьків замовили єМалятко та отримали 250000 послуг від різних органів влади.
– Найпопулярніша серед додаткових послуг – присвоєння дитині номер платника податків. ЇЇ замовили 45000 разів.
– 72% заявників додатково обирають допомогу при народженні, 50% – присвоєння дитині УНЗР.
Для замовлення єМалятко он-лайн, потрібні електронний підпис та медичний висновок про народження. 361 пологовий будинок у 297 населених пунктах уже видають медичні висновки.
Подати заявку може і мама, і тато дитини.
Послуга надається оф-лайн у 1371 пологових будинках, ЦНАП та ДРАЦС у 780 населених пунктах.
Все це стало можливим завдяки Міністерству цифрової трансформації України, Програмі EGAP, Фонду Східна Європа, ЕGOV4UKRAINE, що є частиною програми U-LEAD з Європою, EU 4 PAR.
У Коростені з моменту отримання першого свідоцтва про народження дитини в рамках проекту єМалятко сервісом вже скористалися 22 громадян та надано 69 послуг. Це унікальний інноваційний сервіс, який дозволяє за однією заявкою отримати комплекс послуг, пов’язаний з народженням дитини.
Запрошуємо всіх бажаючих батьків новонароджених скористатися послугою єМалятко, завітавши до ДРАЦСу або он-лайн через портал diia.gov.ua.
 

 

 

Чат-бот Гаряча лінія