Робоча онлайн-зустріч представників місцевого самоврядування з представниками USAID HOVERLA

13 Березня 14:34

13.03.2024 року в конференційному залі Коростенської міської ради відбулась робоча онлайн-зустріч представників місцевого самоврядування з представниками USAID HOVERLA з питання створення робочої групи з розробки статуту Коростенської міської територіальної громади. Секретар міської ради Олександр Олексійчук проінформував присутніх щодо ситуації зі статутом Коростенської громади на сьогоднішній день. Представники USAID HOVERLA виступили з пропозиціями щодо розробки нового статуту територіальної громади та запропонували спільно співпрацювати у вирішенні даного питання. Також обговорили подальші кроки щодо розробки статуту Коростенської територіальної громади.