Святкові вітання з Днем місцевого самоврядування

7 Грудня 14:28

7 грудня митці Коростенського палацу культури імені Тараса Шевченка привітали з Днем місцевого самоврядування тих, хто свою професійну і громадську діяльність  присвятив служінню людям, служінню громаді, хто є представниками багатотисячного загону народних обранців.

Депутатів, посадових осіб місцевого самоврядування привітали та нагородили грамотами та подяками, за сумлінну працю на благо розвитку Коростенської громади, –  міський голова Володимир Москаленко, народний депутат України Володимир Арешонков та начальник Коростенської військової адміністрації Олег Рябой.

Володимир Москаленко не тільки привітав присутніх зі святом та подякував за спільну роботу задля розвитку Коростенщини, а від імені органів місцевого самоврядування, працівників культури та аматорів народного мистецтва  передав дводенний заробіток на придбання авто для наших земляків – 143  окремого батальйону територіальної оборони. Загальна сума склала 305 тисяч 212 грн.  Донат було передано волонтерам – благодійному фонду  «Елохім» в особі Анатолія Мошківського та волонтерці та представниці Церкви Благодать Юлії Козак.

Доброчинність існує всюди, де є люди, які свій час витрачають на благо суспільства піклуючись про інших, про проблеми громади, а наразі піклуючись про наших воїнів-захисників.  Нехай цей день стане для всіх ще одним об’єднуючим імпульсом у спільному прагненні зробити нашу державу заможною, квітучою, єдиною і вільною. Разом ми переможемо.