Топ теги:
Попередження

#Свято Миколая в кожну оселю завітає

7 Грудня 14:11

Чекають на Святого Миколая всі діти і також вихованці КУ «Коростенський інклюзивно-ресурсний центр». Ці особливі та по-справжньому сонячні, відкриті дітлахи потребують особливої уваги та опіки від дорослих. З маленьких років вони вже великі борці. І боротися допомагають дітям з особливими освітніми потребами  фахівці інклюзивно-ресурсного центру,  які організували святковий міні концерт до дня  Святого Миколая та провели чудові майстер-класи: «Чобіток  Святого Миколая» та «Ялинка лісова красуня». Таких майстер класів буде проведено більше двомстам діткам, які понесуть з собою в оселю солодкі подарунки та подарунки створені власноруч, спільно з батьками та педагогами.

На свято до вихованців центру завітав міський голова Володимир Москаленко, заступник міського голови Олександр Синицький, начальник відділу освіти виконавчого комітету Коростенської міської ради Алла Краснокутська.

Міський голова, вітаючи дітлахів та їх  батьків зі святом Миколая, підкреслив: «Дуже добре, що в місті Коростені функціонує інклюзивно-ресурсний центр, який очолює Тетяна Василенко, і в якому працює дуже потужний колектив. Колектив, який створює всі умови для  того, щоб незважаючи на всі перешкоди долі, діти з особливими освітніми потребами навчилися жити повноцінним життям, змогли знайти  друзів, здобути освіту та інтегруватися в суспільство».

 

Чат-бот Гаряча лінія