Топ теги:
Попередження

Шишук Яків Омелянович

11 Жовтня 16:39

Шишук Яків Омелянович народився 27 червня 1949 року у с.Старі Новаки Лугинського району Житомирської області. У 1985 р. вступив до Київського державного педагогічного інституту ім.Горького, який успішно закінчив у 1990 р., отримавши спеціальність «Вчитель історії та суспільствознавства».

З 1988 року Яків Омелянович очолює комунальну установу «Коростенський геріатричний пансіонат для ветеранів війни та праці». Дана установа є однією з найкращих у системі соціального захисту України зі створення соціально-побутових умов проживання для самотніх малозабезпечених громадян, ветеранів війни та праці.

Яків Омелянович активно займається громадською діяльністю: член виконкому міської ради, член ради керівників міста, депутат
міської ради. За вагомий особистий внесок у розвиток конституційних засад української державності, багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм у захисті конституційних прав і свобод людини і громадянина нагороджений орденом «За заслуги» ІІІ та ІІ ступенів.

Як кращий працівник соціального захисту міста, отримав відзнаку «За заслуги перед містом», удостоєний відзнакою в номінації «Гордість міста». Нагороджений грамотами Міністерства соціальної політики, Житомирської держадміністрації та Житомирської обласної ради, грамотою «За заслуги перед Українською Православною Церквою та з нагоди 65-ї річниці Перемоги у Великій вітчизняній війні», орденом Української Православної Церкви святого великомученика Георгія Побідоносця.

Враховуючи вагомий особистий внесок Шишука Якова Омеляновича у розвиток міста та системи соціального захисту населення зокрема, рішенням двадцять п’ятої сесії Коростенської міської ради VІ скликання від 28.08.2013 р. №1153 йому присвоєно звання “Почесний громадянин міста Коростень”.

Чат-бот Гаряча лінія