Шановні учасники ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС !

26 Квітня 5:36

Шановні учасники ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС !
Дорогі земляки!
Минає 35-ий рік з моменту, коли відбулася трагічна подія світового масштабу, а чорний день Чорнобильської трагедії продовжує хвилювати людей: і тих, кого він зачепив своїм недобрим крилом, і тих, хто пізніше народився далеко від покривдженої землі.
Серед ліквідаторів наслідків катастрофи було багато мешканців нашого міста та району. Не шкодуючи себе, ризикуючи власним життям, вони захистили світ від радіаційного лиха. Світла пам’ять усім, кого немає з нами. Згадка про вашу жертву випалена вогняними літерами у серці кожного українця.
Дякуємо Вам, шановні учасники-ліквідатори аварії на Чорнобильській АЕС, за подвиг, самовідданість, втрачене здоров’я, принесене в жертву власне майбутнє. Впевнений, що ваш героїзм вернеться вам достатком та одвічною вдячністю оточуючих. Здоров’я вам, сил, оптимізму, миру і довголіття.

Міський голова Володимир Москаленко