35 річниця аварії на Чорнобильській АЕС

25 Квітня 21:00

Сьогодні в Коростені з нагоди відзначення 35-річниці аварії на Чорнобильській АЕС громада міста вшанувала пам’ять героїв-ліквідаторів, життя яких забрала радіація. З квітами та словами вдячності зібрались коростенців біля меморіальної дошки пожежникам, які брали участь у ліквідації аварії на ЧАЕС та біля пам’ятного знаку жертвам Чорнобильської катастрофи. Міський голова Володимир Москаленко подякував від усієї громади присутнім ліквідаторам, їх рідним за мужність, героїзм, надлюдську жертовність і врятовану планету від безжального атомного лиха. Хвилиною мовчання згадали тих, чиє здоров’я та життя забрала радіація.
Звичайно, карантинні обмеження внесли свої корективи в традиційні для нашого міста заходи, у тому числі і у вшанування героїв-ліквідаторів, проте на одвічну вдячність коростенців не вплине ні час, ні будь-які життєві обставини.