Топ теги:
Попередження

Робочий візит в рамках Проєкту GIZ "FEER"

1 Липня 12:47

29 та 30 червня в рамках співпраці з Німецьким товариством міжнародного співробітництва (GIZ) з робочим візитом Коростенську громаду відвідали Андрій Панащук і Дмитро Сакалюк.

Під час візиту представником та консультантом проєкту «Просування енергоефективності та імплементації Директиви ЄС про енергоефективність (FEER)» були висвітлені проміжні результати реалізації даного проєкту та окреслені наступні кроки довготривалої співпраці. 

В той же час, спільно із Дмитром Сакалюком було проведено семінар для старост громади на тему: «Муніципальний енергетичний менеджмент – інструмент ефективної експлуатації бюджетних будівель, раціонального споживання ресурсів та заощадження коштів», а енергоменеджер Анна Сергеєва коротко поінформувала про розвиток громади в сфері енергоефективності, впровадженні сталої енергетичної і кліматичної політики.

Під час зустрічі та жвавої дискусії обговорено ряд питань з енергоефективності, таких як:
 втрата та збереження тепла в будівлі з врахуванням комфортного перебування в ній,
 правильне утеплення будівель та встановлення металопластикових вікон,
 функціонування системи вентиляції,
 потенціал розвитку відновлювальних джерел енергії на приєднаних територіях тощо.

Крім того, енергоменеджером громади Анною Сергеєвою та першим заступником міського голови Володимиром Вигівським спільно з представниками проєкту здійснені виїзди у заклади освіти. За участі керівників та завідуючих господарством освітніх закладів будівлі Навчально-виховного комплексу №12 і Центру розвитку дитини №17 оглянуті на предмет наявних проблемних питань, а консультантами проєкту надані рекомендації щодо підвищення енергоефективності даних будівель.    
 
Отже,

плідна співпраця з проєктом GIZ, проведення зустрічей, робочих візитів та вищезазначених заходів –
це ще один крок до створення та розбудови енергоефективної громади!

Управління економіки
виконавчого комітету
Коростенської міської ради

 

 

Чат-бот Гаряча лінія