Готуємося до інвестиційного форуму Polissia Invest

1 Липня 11:37

Залучення інвестицій в громаду є одним з пріоритетних напрямків роботи міської влади, адже це в першу чергу нові робочі місця, відкриття нових виробництв, наповнення бюджету громади.
   З метою ознайомлення з новими підходами щодо розробки інвестиційної презентації громади, яка буде представлена на форумі Polissia Invest  в жовтні 2021 року, фахівці управління економіки Коростенської міської ради на чолі з Володимиром Стужуком прийняли участь у воркшопі, організатором якого виступили  Житомирська облдержадміністрація, Агенція регіонального розвитку Житомирської області, Київський інститут майбутнього та Житомирський бізнес-клуб.
   На даному заході був презентований порядок проведення форуму, обговорені потенційні учасники, надані практичні поради та рекомендації громадам стосовно формування інвестиційних пропозицій.
  Інвестиційний форум – це перший такий захід, який планується провести після довготривалих карантинних обмежень.
  Подія проходитиме на території житомирського аеропорту. До участі у бізнес-форумі планують долучити щонайменше 500 учасників.  До дискусії з приводу залучення інвестицій доєднаються представники влади, громади та бізнесу.
  Захід передбачатиме діалог регіональної влади та бізнесу, В2В зустрічі, презентації інвестиційного потенціалу регіону та перспективних проєктів територіальних громад.
  Головна мета заходу – пошук нових пріоритетів та векторів економічного розвитку регіону.
  Запрошуємо підприємства Коростенської громади до співпраці і надати управлінню економіки kor.ekonom@ukr.net свої інвестиційні пропозиції або ідеї, які можуть бути представлені на форумі.
   Інформацію просимо надсилати за встановленими формами:
1. Проектна пропозиція
2. Форма подачі інформації щодо інвестиційного проекту