![🤼♂️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t11/1/16/1f93c_200d_2642.png)
З 29 березня по 1 квітня в Коростені на базі СК «МАЛ» проходив чемпіонат України з вільної боротьби серед юніорів та юніорок 2003-2005 років народження. За результатами змагань збірна команда Житомирської області опинилася на 2 місці. Честь нашої міської громади на чемпіонаті представляли вихованки Житомирської обласної школи вищої спортивної майстерності під керівництвом тренера Гулакова Богдана Анатолійовича.
Юні борчині виступили з такими результатами:
![🥉](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t96/1/16/1f949.png)
Котвицька Діана (вагова категорія 53 кг) стала третьою;
![🥉](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t96/1/16/1f949.png)
Марченко Софія (вагова категорія 55 кг) виборола бронзу;
![🥉](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t96/1/16/1f949.png)
Медвецька Дар’я (вагова категорія 59 кг) також посіла третю сходинку п’єдесталу.
Вітаємо спортсменок та їх тренера з чудовим результатом!!!