В Коростені триває чемпіонат України з вільної боротьби

31 Березня 9:04
В Коростені триває чемпіонат України🇺🇦 з вільної боротьби🤼 серед юніорів та юніорок 2️⃣0️⃣0️⃣3️⃣2️⃣0️⃣0️⃣5️⃣ років народження. В перший день змагань з вітальним словом та побажаннями успіхів до присутніх звернувся міський голова Володимир Москаленко. Також, на відкриття завітали почесні гості:
💠 державний тренер з вільної боротьби, майстер спорту з вільної боротьби – Андрій Блажейко,
💠 головний тренер збірної команди України з вільної боротьби– Василь Федоришин,
💠 Заслужений майстер спорту України з вільної боротьби, срібний призер Олімпійських ігор – Валерій Андрійцев,
💠 начальник департаменту національно-патріотичного виховання, молоді та спорту – Сергій Козловець,
💠 директор школи вищої спортивної майстерності, майстер спорту України – Андрій Палагін,
💠 керівник ГО «Асоціація спортивної боротьби Житомирської області» – Марія Власенко.
Підсумовуючи перший день змагань, можна з упевненістю сказати, що чемпіонат зібрав найсильніших борців та борчинь з 1️⃣8️⃣ областей України та м. Києва.
Нагадуємо, що трансляцію змагань можна дивитись, перейшовши за посиланням: