Топ теги:
Попередження

Пишаємося нашими спортсменами

22 Березня 10:22

22 березня відбулось урочисте вручення  посвідчень майстрів спорту України: Волковій Марії Вячеславівни, Лавринович Юлії Владиславівни, Білошицькій Олені Леонідівни.  Дівчата стали срібними призерками чемпіонату світу у 2023 році з карате-до  С.К.І.Ф. у розділі командне куміте серед юніорів 15-17 років.  Відповідно до наказу Міністерства молоді та спорту України №1219 від 29.02.2024 року за спортивні здобутки Коростенки отримали звання “Майстер спорту України”.

Міський голова Володимир Москаленко особисто вручив  посвідчення майстрів спорту, цінні подарунки  та подяки за вагомі спортивні здобутки на світовій арені.

«Сьогодні в нас непересічна подія, яку мені приємно виконати. Ви отримуєте звання майстер спорту України – це важлива подія не тільки для вас, а й для нашого міста. Я дякую вам та вашому тренеру Кутерженку Олександру Володимировичу за те,  що ви прославляєте наше місто та популяризуєте карате в нашій громаді. Особливо приємно, що такі звання отримують дівчата. Це показник росту громади, це значить, що гендерна політика розвивається і роль жінок в Україні зростає, що шанується в Європі та Америці. Бажаю Вам успіхів у майбутньому та нових перемог», – наголосив міський голова Володимир Москаленко.

 

Чат-бот Гаряча лінія