Рада з питань внутрішньо переміщених осіб продовжує працювати

21 Березня 17:14

21 березня відбулось чергове засідання Ради внутрішньо  переміщених осіб під головуванням Дмитра Перепелиці. На порядку денному були підняті наступні актуальні питання: консультація та найпоширеніші питання мобілізації; ознайомлення з грантовими програмами та проєктами; зміни в порядку надання допомоги на проживання внутрішньо переміщеним особам, автоматичне подовження виплати з 1 березня 2024 року; презентація діяльності благодійного фонду «Мрія!» та ознайомлення з роботою громадської організації «Промінь любові».

Відповіді на питання, які цікавили членів Ради ВПО надавали начальник відділення військового обліку та бронювання сержантів і лейтенантів запасу Болотін Олександр, начальник відділу проєктного та інвестиційного менеджменту Аліна Семененко, начальник відділу обслуговування громадян з питань прийому звернень, призначення і перерахунків державних соціальних допомог та по роботі з ВПО Людмила Чистякова, військовий капелан, волонтер благодійного фонду «Мрія!» Владислав Єрмолов та виконавчий директор громадської організації «Промінь любові» Олександр Седляр.

Кожен з виступаючих максимально чітко розкрив питання, які були поставлені в порядку денному засідання. Корисним був виступ начальника відділу проєктного та інвестиційного менеджменту Аліни Семенеко,  яка зазначила, що виконавчий комітет  та управління економіки завжди відкриті до співпраці та готові не тільки презентувати, а й більш детальніше познайомити з різними проєктами та грантами, які допоможуть внутрішньо переміщеним особам відкрити власну справу та швидше адаптуватися в нашій громаді.

На засідання Ради ВПО було запрошено заступника міського голови Олександра Ясинецького, який одразу ж запропонував роботу для внутрішньо-переміщених осіб і підкреслив: «Нам приємно, що наше місто стало для вас другою домівкою. Якщо потрібна буде допомога ви завжди зможете звернутись до нас і ми зробимо все, щоб допомогти внутрішньо переміщеним особам, звичайно, в межах наших можливостей і що належить до компетенції виконавчого комітету Коростенської міської ради».

В підсумку начальник Управління праці та соціального захисту Коростенської міської ради Ігор Єсін наголосив: «Найближчим часом, проведемо форум для внутрішньо переміщених осіб, куди запросимо представників виконавчого комітету Коростенської міської ради, депутатів, благодійні фонди та громадські організації, інших зацікавлених осіб нашої громади, задля подальшої спільної плідної співпраці та розуміння того, що Коростенська громада приймає і постійно готова допомагати особам, які вимушені були, внаслідок воєнних дій переїхати в інше місце проживання».