Проєкт «EU4UASchools» ООН (ПРООН) реалізовано в ліцеях №5,7,9 Коростенської громади

1 Березня 16:13

З нагоди завершення відновлювальних робіт в рамках проєкту «EU4UASchools» до Коростенського міського ліцею № 7 в перший день весни березня завітали поважні гості. Делегація у складі заступника начальника Житомирської обласної військової адміністрації Юрія Денисовця, міського голови Володимира Москаленка, начальника Коростенської районної військової адміністрації Олега Рябого, керівниці групи проєктів «Інклюзивний розвиток, відновлення та розбудова миру» ПРООН в Україні Марії Гуцман. Гості були приємно вражені гостинністю вчителів та дітей ліцею №7 та змінами, які відбулись в освітньому закладі завдяки проєкту «EU4UASchools».
У Коростенському ліцеї №7, у межах проєкту «EU4UASchools»: «Інклюзивний розвиток, відновлення та розбудова миру», який реалізується за сприяння Програми розвитку ООН (ПРООН) та фінансується Європейським Союзом, було відремонтовано коридори закладу, замінено підлогу, встановлено вікна, придбане необхідне шкільне обладнання. Також гості відвідали ліцей №5, де оглянули відремонтовані приміщення та були задоволені зробленим.
Міський голова Володимир Москаленко висловив щиру подяку представникам ПРООН за те, що вони зрозуміли, за те, що підтримали та за такі короткі терміни допомагають відновлювати та покращувати освітній простір навчальних закладів не тільки нашого міста, а й всієї України.