Проводяться рейди з легалізації праці

1 Березня 13:37

Протягом лютого спеціалістами відділу з питань праці управління праці та соціального захисту населення виконавчого комітету Коростенської міської ради проводились рейди на території міського ринку по виявленню осіб які здійснюють підприємницьку діяльність без державної реєстрації. Внаслідок рейдів було виявлено 60 фізичних осіб, які здійснюють свою діяльність без реєстрації. Вони були попереджені офіційними листами, про те, що здійснення господарської діяльності без державної реєстрації тягне за собою адміністративну відповідальність та зменшує економічні можливості громади під час війни.

Також наголошуємо, що статтею 164 Кодексу України про адміністративні правопорушення передбачено, що провадження господарської діяльності без державної реєстрації як суб’єкта господарювання тягне за собою накладення штрафу від однієї тисячі до двох тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з конфіскацією виготовленої продукції, знарядь виробництва, сировини і грошей, одержаних внаслідок вчинення цього адміністративного правопорушення, чи без такої.

Повідомити про факти “нелегальної праці”, “зарплат у конвертах” на території Коростенської міської територіальної громади можна по телефону 5-04-39 або по email upszn@korosten-rada.gov.ua.