Програма грошової допомоги від ЮНІСЕФ для багатодітних родин та родин з дітьми з інвалідністю

12 Травня 9:21

До уваги багатодітних родин та родин з дітьми з інвалідністю Коростенської міської територіальної громади!

На території нашої громади розпочав свою роботу Міжнародний надзвичайний фонд допомоги дітям при Організації Об’єднаних Націй (ЮНІСЕФ).

В рамках реалізації цього проєкту від ЮНІСЕФ право на виплату додаткової грошової допомоги за рахунок міжнародних коштів мають такі категорії населення:
– сім’ї, до складу яких входять троє і більше дітей, з яких не менш як одна дитина не досягла двох років;
– сім’ї, до складу яких входять двоє і більше дітей, з яких не менш як одна дитина має інвалідність.
Для отримання допомоги один з повнолітніх членів сім’ї, яка належить до визначених категорій, подає заявку, заповнивши форми на отримання допомоги на офіційному веб-сайті ЮНІСЕФ (register.unicef.org).
Якщо ви відповідаєте критеріям Програми, вам буде нараховано тримісячну допомогу в розмірі 2 220 грн на кожного, але не більше як на п’ятьох членів домогосподарства. Переказ грошової допомоги здійснюватиметься на вказаний вами банківський рахунок протягом 4 тижнів з моменту подання заявки.
Гаряча лінія – 0 800 600 017 (безоплатно, працює щодня з 8:00 до 22:00).