11 Травня 15:39

Відбулось перше засідання робочої групи з підготовки перейменування вулиць та провулків у Коростенській міській територіальній громаді під головуванням керуючого справами виконкому Андрія Охрімчука. Було внесено зміни та затверджено склад робочої групи, до якого увійшли заступники міського голови, начальники структурних підрозділів виконкому, депутати міської ради, працівники музею та сфери культури.

Протягом двох місяців на офіційному веб-сайті Коростенської міської ради https://korosten-rada.gov.ua/ буде проведено громадське обговорення у форматі електронної консультації з громадськістю. У результаті громадського обговорення та напрацювань робочої групи будуть підготовлені пропозиції щодо переліку вулиць та провулків Коростенської міської територіальної громади, запропонованих до перейменування та щодо нових назв вулиць та провулків з подальшим затвердженням на сесії міської ради.

Наступне засідання робочої групи відбудеться завтра 12 травня о 13.30 год в конференц-залі міської ради.