Привітання коростенських призерок – борчинь Чемпіонату Європи з пляжної боротьби

16 Вересня 11:48

Сьогодні секретар міської ради Олександр Олексійчук та заступники міського голови Наталія Чижевська і Олександр Синицький привітали коростенських призерок – борчинь Чемпіонату Європи з пляжної боротьби.
12 вересня у Греції проходили змагання чемпіонату Європи з пляжної боротьби серед кадетів та юніорів. У складі збірної команди України на змаганнях представляли вихованки Житомирської обласної школи вищої спортивної майстерності з боротьби (тренер Гулаков Богдан Анатолійович). Змагаючись у ваговій категорії 50 кг, Котвицька Діана стала бронзовою призеркою, а Марченко Софія у ваговій категорії 60кг виборола срібну нагороду.
Тож наші спортсменки у складі збірної команди будуть представляти Україну на чемпіонаті світу, який проходитиме в Румунії у кінці вересня.
Вітаємо наших дівчат та їх тренера з високими спортивними досягненнями і бажаємо нових досягнень та спортивних висот.