Інформаційно-профілактичний захід "День з поліцейським та рятівником"

16 Вересня 11:45

Працівниками Коростенського районного управління та 8 Державної пожежно-рятувальної частини м. Коростень ГУ ДСНС України у Житомирській області спільно з представниками Національної поліції проведено інформаційно-профілактичний захід "День з поліцейським та рятівником" в Коростенській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №1 з поглибленим вивченням іноземних мов Житомирської області.Учням старших та молодших класів проведено інтерактивний урок з правил безпечної поведінки, зокрема дотримання учнями правил дорожнього руху, пожежної безпеки, цивільного захисту та інших питань безпеки життєдіяльності людини, із демонструванням спеціальної техніки, спецзасобів, що використовуються в службовій діяльності. Всі залишилися задоволені від проведеного заходу.