Працюємо на покращення захисту соціальних гарантій ветеранів та ветеранок  ЗСУ

3 Травня 8:42

Вже сьогодні ветерани та ветеранки повертаються у цивільне життя, до своїх родин, у свої громади. Наше спільне завдання – напрацювання ефективної, якісної, зрозумілої та прозорої системи підтримки в умовах війни.

Другого травня делегація з Корстенської громади – начальник управління праці та соціального захисту населення Ігор ЄСІН та начальник відділу з питань ветеранської політики Людмила Гурківська взяли участь у  виїзному засіданні ТСК Верховної ради України: «Шляхи вдосконалення законодавства щодо соціальних гарантій ветеранам війни: врахування потреб сучасного  ветерана»

На засіданні було розглянуто  напрямки соціального захисту, а також впровадження цифрових сервісів для ветеранів, їх родин та сімей загиблих Захисників та Захисниць.

Начальник УПСЗН Коростенської міської територіальної громади Ігор Єсін презентував «Програму соціальної підтримки Захисників і Захисниць України по Коростенській міській територіальній громаді на 2023-2025 роки» та ознайомив присутніх із напрямом роботи управління щодо соціального захисту ветеранів нашої громади.

В ході засідання було напрацьовано відповідні рекомендації та пропозиції щодо подальшої роботи.