Повідомлення про оприлюднення Заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки

23 Вересня 14:37

Назва документа державного планування:
Детальний  плантериторії за межами населених пунктів Коростенської міської територіальної громади, Холосненського старостинського округу для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування будівель  іспоруд об’єктів енергогенеруючих підприємств, установ і організацій (вітрянийпарк).

Орган, що прийматиме рішення про затвердження документа державного планування: Коростенська міська рада (юридична адреса: вулиця Грушевського, 22, м. Коростень, 11500, телефон: (04142) 5-00-93, електронна пошта: general_department@korosten-rada.gov.ua ).