Подяка Добровольчому військовому формуванню Коростенської територіальної громади №1 в День українського добровольця

14 Березня 18:53

Щоб вшанувати кожного, хто не будучи військовим за професією добровільно стали на захист своєї територіальної громади, своєї держави, 14 березня в День українського добровольця в товариському колі зібралися представники Добровольчого військового формування Коростенської територіальної громади №1, народний депутат України, керівники міста та району, військові Збройних сил України.

За активну громадську позицію, мужність, відвагу та високі моральні якості, виявлені у захисті  державного суверенітету і територіальної цілісності України та з нагоди відзначення Дня українського добровольця, службовців Добровольчого військового формування Коростенської територіальної громади №1 привітали зі святом та вручили подяки: народний депутат України Володимир Арешонков, міський голова Володимир Москаленко, начальник Коростенської районної військової адміністрації Олег Рябой, начальник групи по роботі з добровольчими формуваннями 115-ої  бригади майор Тетяна Грицюк, від командування тероборони підполковник Юрій Перстинчик.

Чимало з добровольців віддали свої життя… Шана і пам’ять – це найменше чим ми можемо їм віддячити! Тому, хвилиною мовчання присутні пом’янули героїв і героїнь, які приєдналися до небесного українського воїнства. Вічна пам’ять.

Слава Україні! Героям слава!