Продовжуємо співпрацю заради жителів Коростенської громади

14 Березня 17:35

Сьогодні 14.03.2024 року в Коростенську громаду прибула чергова партія гуманітарної допомоги. На цей раз, і вже не вперше, таку допомогу надали жителі Південної Кореї спільно з благодійним фондом «Мрія!» та громадською організацією «Good News World».

Для незахищених верств населення нашого міста в Управління праці та соціального захисту Коростенської міської ради привезли: дитячі гігієнічні засоби, печі-буржуйки з димоходом, керосинові нагрівачі та обігрівачі, очищувач повітря, набори виживання,  одяг вживаний – все це на суму близько триста тисяч гривень.

Міський голова Володимир Москаленко в інтерв’ю телеканалу «Коростень ТБ»  подякував благодійникам за таку плідну співпрацю та наголосив: «Ця гуманітарна допомога буде направлена незахищеним верствам нашої громади, малозабезпеченим, внутрішньо переміщеним особам, а також тим організаціям  та установам міста, які цього потребують. Ми продовжимо співпрацю не тільки з цими організаціями, які сьогодні передали гуманітарну допомогу в наше місто, а й будемо шукати нових партнерів для залучення інвестицій заради покращення умов проживання жителів Коростенської  громади».

Військовий капелан та представник благодійного фонду  «Мрія!»  Владислав Єрмолов розповів, що БФ «Мрія!» допомагає сімнадцяти містам України,  в тому числі двом містам нашої області Житомиру і  Коростеню та яку  саме допомогу було привезено в Коростень.

Доставити благодійну допомогу в наше місто допомогли представники  Благодійного фонду «Промінь любові».