ОСВІТЯНСЬКА РОДИНА

3 Жовтня 14:01
Зібралась на передодні Дня працівника освіти, щоб нагородити та відзначити вчителів громади, які попри свої професійні обов’язки з перших днів повномасштабного вторгнення активно допомагали та допомагають ЗСУ!
На зустрічі були вручені подяки від Володимир Арешонков, Володимир Москаленко, виконавчого комітету міської ради та районної військової адміністрації!
Цей нелегкий рік для країни – також складний для початку і навчального року.
Освітяни вистояли!
Наші вчителі продовжують сіяти розумне та вічне навіть під звуки сирен!
Військова адміністрація з гордістю зазначила, що в перші дні війни освітяни працювали нон-стоп для підтримки армії: готували їжу, шили одяг та максимально докладали зусиль, щоб наблизити Перемогу!
Це саме той зразковий приклад, як потрібно об‘єднуватися!
Yury Tarasyuk додав, що освітяни громади отримають шкількі автобуси від естонських партнерів.
Начальниця відділу освіти Алла Краснокутська висловила слова вдячності за високий професіоналізм, творчість та бажання рухатися вперед, а також за 200 балів у учнів, яких підготували наші вчителі.