Жіноча Рада міста з «Місією добра»

30 Вересня 16:56

За багаторічною традицією напередодні православного свята Віри, Надії, Любові ів їхньої матері Софії до Коростенського міського центру соціальної підтримки дітей та сімей “Віри, Надії, Любові” з привітаннями і подарунками завітали заступник міського голови Олександр Синицький та представниці
Жіночої Ради міста. В цей день, щирі слова вдячності були сказані завідуючій Олені Борсук та колективу працівників за турботу та любов до дітей, які роблять все можливе, щоб життя наших дітей було щасливим, спокійним, сповненим сімейним теплом і підтримкою.

Всіх привітали зі святом побажали миру,здоровʼя, удачі, діткам щоб у їх житті зустрічалося як найбільше добрих людей, гарної долі та успіхів у навчанні. Вихованці дитячого центру теж не залишили гостей без подарунків, підготували вірші та пісні про любов до рідної і найкращої Батьківщини: Неньки – України! Свято зігріло серця присутніх добром і залишило в них найкращі спогади.
По закінченню зустрічі гості передали діткам подарунки та солодощі.

Жіноча Рада міста, висловлює щирі слова вдячності директору ПП кафе «Модуль»
Пашинській Марії Василівні за надання благодійної допомоги.