Благодійний захід «Пам’ять жива вічно»

4 Червня 11:06

Благодійний захід «Пам’ять жива вічно»

3 червня за ініціативи  міського голови Володимира Москаленка Жіноча Рада міста   організувала благодійний захід «Пам’ять жива вічно», на який запрошувалися родини, що опинилися в складних життєвих обставинах.
Група коростенців із 30 чоловік:  діток у супроводі їх батьків, відвідали  підземний військово-історичний комплекс «Скеля».
Комендант  військово-історичного  комплексу «Скеля»  Брезіцький  Орест Володимирович провів  дуже цікаву екскурсію, запрошені з уважністю, розглянули  командний бункер укріп району, який будували у середині 30-их років  просто в гранітних  відкладеннях.
 Експозиції музею містять речі: зброю, одяг, макети вогневих точок, схеми захисних споруд, колекції протигазів  та інших індивідуальних засобів захисту, зброї часів Другої світової, реконструкції радіорубки,госпіталю.
Дітей, особливо хлопчиків, привернули увагу численні моделі літаків, які вони уважно розглядали через скло, друкарська машина «Мерседес». Уважно розглядали рідкісні фото
воєнного періоду, реконструкції і макети ДОТів, схеми опорних вузлів.
Створена кімната АТО, в якій зібрані різні матеріали, фотографії,документи, «трофеї» із зони бойових дій на Сході нашої держави, адже багато коростенців служили і служать захищаючи рубежі нашої країни.
Діток теж зацікавила виставка знарядь та бронетехніки поруч з виходом.
Практично всі  музей відвідали вперше, тому з великою цікавістю розглядали запропоноване.

Жіноча Рада міста  вдячна  коменданту військово-історичного  комплексу «Скеля »  Брезіцькому Оресту Володимировичу  за надання благодійної допомоги.

Голова Жіночої  Ради          Світлана  ЗАГОРУЙКО