Опитування для громадян від Українського екологічного клубу “Зелена Хвиля”

12 Квітня 11:38

Український екологічний клуб “Зелена Хвиля” проводить опитування щодо ролі зелених насаджень у післявоєнному відновленні громад України.

🇺🇦🌿🌳Ми хочемо глибше вивчити роль зелених насаджень в післявоєнному відновленні громад України. І тому для нас дуже важлива ваша думка!❗️Опитування є анонімним і забере до 15 хвилин вашого часу, будь ласка приділіть його. Це допоможе нам краще зрозуміти бачення громад щодо ролі зелених насаджень у відновленні країни, а також оцінити труднощі та виклики з якими стикаються громади у сфері збереження зелених насаджень через військовий стан у країні.
💚Покликання на ОПИТУВАННЯ
🥳🤩Натомість, ми хочемо у відповідь на ваш витрачений час і цінні думки розіграти у цьому пості 5 посібників “Ми та дерева”!
🌳🌲В ньому говоримо про дерева простою мовою, вчимося розуміти їхню цінність та розглядаємо прості кроки, які допоможуть зберегти дерева.
ℹ️Ми створили його для допомоги вчителям, а також для керівників гуртків, тренерів, екскурсоводів та інтерпретаторів природи, представників НГО та об’єктів ПЗФ, які працюють з молоддю тощо.
👩‍🏫У посібнику ви знайдете методичні розробки уроків/занять, які включають спостереження, експерименти, збір даних та їх інтерпретацію, інтерактивні ігри та багато іншого.
📢Умови участі в розіграші наступні:
1️⃣ бути підписаним на сторінку Український екологічний клуб “Зелена Хвиля”
2️⃣ лайкнути і обов’язково поширити собі цей допис;
3️⃣ поставити + під цим постом, якщо пройшли опитування;
👀 25 квітня ми рандомно оберемо 5 переможниць/переможців серед тих, хто лайкнув і поширив допис та відправимо по одному посібнику.
❤️Нагадуємо, що електронна версія посібника знаходиться за ПОКЛИКАННЯМ