Онлайн семінару «Огляд переходу міст України до сталої енергетики»

23 Квітня 11:27

Енергоефективність – не тренд, а вимога часу. Розуміючи актуальність та пріоритетність питань ефективного та раціонального використання енергетичних та природних ресурсів, приймаючи той факт, що саме підвищуючи енергоефективність сприяємо формуванню екологічної економіки шляхом зменшення впливу на довкілля та, разом з тим, адаптуючись до змін клімату, місто Коростень, а тепер і вся територіальна громада, у лютому місяці 2021 року стала підписантом Угоди мерів по клімату та енергії. Сьогодні під час онлайн семінару «Огляд переходу міст України до сталої енергетики», перший заступник міського голови Володимир Вигівський розповів учасникам заходу про досвід нашого міста щодо розробки та впровадження Плану дій зі сталого енергетичного розвитку та клімату (ПДСЕРК).
Серед досягнень: в рамках реалізації проєкту ПРООН внаслідок застосування ЕСКО-механізму досягнута економія теплової енергії в 773,77 Гкал (і це лише за два опалювальних періоди), а в минулому році на впровадження енергоефективних заходів з міського бюджету підтримано ОСББ на загальну суму близько 1,3 млн.грн.
Громада не зупиняється на досягнутому. Вже розпочато роботу над внесенням коректив в ПДСЕРК з врахуванням приєднаних територій, адже тільки безпосереднє впровадження заходів та реалізація енергоефективних проєктів забезпечує сталий енергетичний і кліматичний розвиток громади.