Топ теги:
Попередження

Онлайн-конференція до Всесвітнього дня безпеки та здоров’я на роботі 2021

23 Квітня 10:49

     23.04.2021 року пройшла всеукраїнська онлайн-конференція до Всесвітнього дня безпеки та здоров’я на роботі 2021 за участю Державної служби України з питань праці, Міжнародної організації праці, Федерації профспілок України, Федерації роботодавців України, Фонду соціального страхування України, Журналу "Охорона праці", представників українських компаній. В конференції взяв участь і головний спеціаліст по охороні праці відділу з питань праці УПСЗН виконавчого комітету Коростенської міської ради.
       На конференції розглядались питання: про стан охорони праці в Україні та про основні заходи на рівні Держави, що мають забезпечити стійкі системи безпеки та здоров’я на роботі: про досвід українських компаній у подоланні кризи, спричиненої пандемією COVID-19; про передові технології та методи побудови сучасної БЗР на українських підприємствах.
        У 2021 році Міжнародна організація праці акцентує увагу на важливості зміцнення систем безпеки та здоров’я на роботі (БЗР), включно зі службами безпеки та охорони здоров’я працівників як на національному рівні, так і на рівні підприємств. Всесвітній день безпеки та здоров’я на роботі цього року спрямований на посилення життєстійкості та протидії нинішнім і майбутнім кризам з урахуванням уроків, винесених з пандемії COVID-19, і набутого досвіду у сфері праці.
        За рекомендацією Міжнародної організації праці, гасло Дня охорони праці у 2021 році: «Передбачати, готуватися та реагувати на кризи. Інвестуймо зараз у стійкі системи БЗР».
 
Відділ з питань праці УПСЗН

 

 

Чат-бот Гаряча лінія