Онлайн-вебінар на тему: «Бізнес і територіальні громади»

26 Жовтня 10:49

Голів територіальних громад, заступників голів, старост, землевпорядників, керівників структурних підрозділів ОМС з питань сільського та економічного розвитку, місцевих фермерів та підприємців запрошують взяти участь в онлайн-вебінарі на тему: «Бізнес і територіальні громади», який відбудеться 31 жовтня 2023 року об 11 год 00 хв. на базі Платформи «Сільський розвиток: земельні відносини».

Мета заходу – Стимулювання розвитку локального підприємництва у сільських громадах.

На вебінарі будуть розглянуті наступні питання:

•        територіальні громади і фермери: як покращити співпрацю.

•        кооперативна дорога громади: від заготівлі молока до молокозаводу.

•        індустріальні парки: чому цього хочуть громади.

•        кластеризація локальної економіки.

Партнери:  ВГО «Національна асоціація сільськогосподарських дорадчих служб України» та ГО «Асоціація фермерів та приватних землевласників України».

Як долучитися? Реєстрація за посилання: https://form.jotform.com/232911853257358

Посилання на вебінар знайдете у кінці реєстраційної форми.

Всеукраїнська Асоціація ОТГ