Оголошено прийом заявок на здобуття щорічної літературної відзнаки Коростенської міської територіальної громади в галузі культури, літератури, мистецтва, журналістики імені Валерія Нечипоренка

1 Липня 11:57

Виконавчий комітет Коростенської міської ради оголошує прийом заявок на здобуття щорічної літературної відзнаки Коростенської міської територіальної громади в галузі культури, літератури, мистецтва, журналістики імені Валерія Нечипоренка.
 Твори, що подаються мають бути опубліковані (оприлюднені) у завершеному вигляді протягом останніх трьох років, але не пізніш як за півроку до їх висунення на здобуття Премії, мати позитивні рецензії в критиці, літературних журналах, засобах масової інформації.
На здобуття Премії подаються:
– клопотання про присудження Премії;
– завірений протокол засідання, на якому було прийнято рішення про вису-нення твору на здобуття Премії;
– власне сама книга (у трьох примірниках);
– рецензії, статті, відгуки про твір номінанта (ксерокопії).
       Подання і твори треба надсилати з 01-го липня до 10-го вересня 2021 року на адресу: 11500, м. Коростень, вул. Грушевського,3, або відділення №3 Нової пошти. Довідки: за телефонами +38097-878-91-66 (Лариса Миколаївна), +38067-410-90-61(Віктор Борисович), +38067-411-09-01 (Ольга Олегівна) за електронною поштою  kultura@korosten-rada.gov.ua, kulturakorosten@ukr.net.