Запрошуємо до участі в обласному конкурсі туристичної фотографії до Дня туризму

30 Червня 11:53

Щорічний обласний конкурс туристичної фотографії приурочений до Дня туризму – оголошується відкритим.
УМОВИ УЧАСТІ:

Участь у Фотоконкурсі безкоштовна.
Право взяти участь у Фотоконкурсі мають всі бажаючі.

ВИМОГИ ДО УЧАСНИКІВ:
У Фотоконкурсі беруть участь всі бажаючі фотомайстри та фотоаматори. Вік необмежений.
До участі у Фотоконкурсі не допускаються фотографії:
– на яких зображені елементи насильства, політики, терору, алкоголю, тютюну, расової, національної, етнічної чи релігійної дискримінації;
– не відповідають умовам Фотоконкурсу;
– не були зареєстровані та надані пізніше вказаного терміну.
Один автор може подати необмежену кількість робіт, як кольорових, так і чорно-білих, розміром 20 х 30 (Подача робіт у друкованому варіанті є обов’язковою умовою конкурсу). На кожній світлині необхідно зазначити назву, місце, де було зроблено фото та псевдо автора. В окремому запечатаному конверті, підписаному псевдо, подаються повні дані автора: прізвище, ім’я, по-батькові, адреса, контактні телефони. Всі роботи обов’язково подаються також в електронному варіанті у форматі JPG (з роздільною здатністью 300 dpi) на електронних носіях для можливого видання каталогу (буклетів) та розміщення на сайті.До участі в конкурсі допускаються лише фотороботи, відзняті на території ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ.

Номінації фотоконкурсу:
"Туристичні магніти області" (Музей космонавтики, Камінне село, замок Радомисль, м. Бердичів, м. Коростень)
"Моя історія мандрів" (фото-колажі або фото яке нагадую про вашу мандрівку)
«Яскрава мить» (фото з різноманітних подій, фестивалів, свят, заходів та ін…)
"Спеціальна номінація" (1. Учасник з найбільшою кількістю фото; 2. Унікальне фото; 3. Цікавий ракурс)

Таймінг фотоконкурсу:
Прийом робіт починається з 15.06.2021 р.
Кінцевий термін подання конкурсних робіт 15.09.2021 р.

Беручи участь у конкурсі, учасники засвідчують власне авторство на подані роботи та надають право організаторам конкурсу на використання поданих фоторобіт у некомерційних промо-проектах.
Фотороботи після проведення конкурсу авторам не повертаються.

Фотографії подаються авторами особисто або поштою за адресою: вул. Мала Бердичівська, 25, м. Житомир, 10014, КУ «Туристичний інформаційний центр» ЖОР, каб.51, 4 поверх.
Довідки за телефоном: 097-65-40-979, або поштою zhotic@ukr.net