Маємо хороші результати у дитячо-юнацькій футбольній лізі Житомирщини сезону 2020/2021 років.

3 Вересня 10:17

У перерві фінального матчу розіграшу Кубку Житомирської області з футболу, що відбувся 25 серпня на ,,Спартак Арені" у Житомирі, було відзначено призерів дитячо-юнацької футбольної ліги Житомирської області U-16 та U-14 cезону 2020/2021 років. За підсумками сезону команди ФК ,,Мал” показали наступні результати:

-серед юнацьких команд вищої ліги U-16 – ІІ місце (тренери Гаєвський Вячеслав, Вигівський Олександр);
-серед юнацьких команд вищої ліги U-14 – ІІ місце (тренери Петренко Дмитро, Журавський Анатолій);
-серед юнацьких команд першої ліги U-14 – І місце (тренер Вигівський Олександр);
-чемпіонат серед юнацьких команд U-12 – І місце (тренер Гаєвський Вячеслав);
-чемпіонат серед юнацьких команд U-10 – ІV місце (тренер Бондарчук Володимир);
-чемпіонат серед юнацьких команд U-10 – ІІІ місце (тренер Прудко Григорій);
-чемпіонат серед юнацьких команд U-10 – ІV місце (тренер Вигівський Олександр).
Вітаємо спортсменів та їх тренерів з хорошими результатами, бажаємо успіхів і перемог у наступному сезоні.