Топ теги:
Попередження

Хороші результати на ХХІ Полонійських іграх школярів.

3 Вересня 10:13

Нещодавно в м.Ломжа (Польща) пройшли ХХІ Полонійські ігри школярів. Участь у змаганнях з легкої атлетики взяли вісім команд з трьох країн (Польща, Литва, Україна). Серед великої кількості спортсменів були і вихованці відділення легкої атлетики та відділення волейболу Коростенської ДЮСШ під керівництвом тренерів Медведчука Віктора Володимировича і Овсійчук Лариси Миколаївни. За результатами змагань золоті нагороди отримали: учень ЗОШ №13 Ейсмонт Артур (біг на дистанції 100м та метання м’яча), учениця міської гімназії Полянівська Яна (біг на дистанції 300м та 600м), учень ЗОШ №8 Вигівський Данило (біг на дистанції 60м та 1000м), учень ЗОШ №3 Гонгало Матвій (біг на дистанції 300м) та учениця ЗОШ №9 Сергієнко Марія (біг на дистанції 60м). Відзначились і учні міського колегіуму: Тарасенко Ілля здобув золоту нагороду (біг на дистанції 1000м) та бронзову нагороду (біг на дистанції 300м), а Дмитренко Варвара (біг на дистанції 600м) посіла другу сходинку п’єдесталу. Учениці міської гімназії Хомчук Катерина (біг на дистанції 600м) та Бондаренко Діана (біг на дистанції 300м) здобули відповідно срібну та бронзову нагороду. Учень міського ліцею Кушнір Іван (біг на дистанції 1000м) отримав ІІІ місце, а учень міської гімназії №7 Каленський Кирил (біг на дистанції 1000м) виборов ІІ місце. Учень ЗОШ №9 Медведчук Андрій (біг на дистанції 60м) дістався фінішу шостим. У загальнокомандному заліку серед дівчат наша команда посіла ІІ місце, а серед юнаків І місце.

У змаганнях з волейболу серед шести команд наша команда виборола ІІ місце. Вітаємо наших спортсменів з гарними результатами та бажаємо досягнення нових високих спортивних результатів.