Топ теги:
Попередження

Лебедь Олександр Федорович

11 Жовтня 17:31

Лебедь Олександр Федорович народився 04.02.1946 року в с.Сушки Житомирської області. З 1965 по 1968 рік проходив військову службу. В 1973 році закінчив інститут водного господарства у м.Рівне.

Свій трудовий шлях розпочав в будівельних організаціях тресту «Житомирводбуд» на будівництві гідротехнічних і цивільних споруд Житомирської області, спочатку майстром, потім начальником дільниці в Новоград-Волинському ПМК-114. З 1980 р. по 1989 р. працював начальником Коростенського ПМК-64. За час роботи на даному підприємстві побудував багато об’єктів цивільного і гідротехнічного призначення, дослідного господарства науково-дослідного інституту Нечорноземної зони України в с.Грозіно Коростенського району.

В 1986 році нагороджений медаллю «За трудовую доблесть». Лебедь О.Ф. приймав участь в ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АС в 1986-1987 рр., за що нагороджений іменним годинником Міністра водного господарства УССР. Підприємство очолюване Лебедем О.Ф. неодноразово займало призові місця серед підприємств області, Міністерства водного господарства.

Лебедь О.Ф. двічі обирався депутатом Коростенської районної ради. Був депутатом обласної ради. В 1989 році депутатами Коростенської районної ради був обраний головою виконкому та ради народних депутатів Коростенського району. Під його керівництвом побудовані об’єкти господарської та соціальної сфери Коростенського району.

З 1994 року по 2002 рік працював головним інженером Коростенської дистанції цивільних споруд і водопостачання Південно-Західної залізниці. В 2000-200 рр. Лебедь О.Ф. очолював будівельників НГЧВ-4 при реконструкції Київського залізничного вокзалу. За час роботи на підприємстві неодноразово нагороджувався Почесними грамотами, цінними подарунками та іншими заохоченнями керівництвом Коростенської дирекції та Південно-Західної залізниці.

З 2002 року по 2003 рік Лебедь О.Ф. працював начальником відділу житлово-комунального господарства виконкому Коростенської міської ради, а з 2003 року по 2011 рік начальником управління житлово-комунального господарства виконкому Коростенської міської ради. За час роботи на даній посаді проведена значна робота по благоустрою міста Коростеня, реконструкції парку ім.Островського, будівництві пішохідного переходу через р.Уж та інших об’єктів житлово-комунального господарства міста.

За багаторічну працю, вагомий внесок в соціально-економічний розвиток територіальної громади міста Коростеня в вересні 2005 року Лебедь О.Ф. нагороджений Грамотою Верховної Ради України.

З 2011 року після виходу на пенсію Лебедь О.Ф. продовжує свою трудову діяльність у комунальному виробничо-господарському підприємстві на посаді майстра. В 2015 році Лебедь О.Ф. очолив Раду ветеранів керівників підприємств міста Коростеня.

Рішенням третьої сесії Коростенської міської ради VII скликання від 28.01.2016 року №55 Лебедю Олександру Федоровичу присвоєно звання «Почесний громадянин міста «Коростень».

 

Чат-бот Гаряча лінія