Коростенські кікбоксери показали блискавичний результат на чемпіонаті Житомирської області з кікбоксингу WAKO.

26 Січня 8:59
З 22 по 23 січня у Житомирі відбувався чемпіонат Житомирської області з кікбоксингу WAKO. Серед великої кількості сильних кікбоксерів були і наші земляки, спортсмени спортивного клубу ,,Сапсан Файтер” (керівник клубу Скороходов Сергій Юрійович). За підсумками змагань, змагаючись у розділі ,,К-1”, Суворов Олексій (вагова категорія 72кг), учень міської гімназії №2 Томашевський Віктор (вагова категорія 50кг) та учень міської гімназії №4 Бовсуновський Максим (вагова категорія 73кг) вибороли золоті нагороди.
Вітаємо з блискавичним результатом наших земляків та бажаємо нових спортивних перемог.