Топ теги:
Попередження

Коростенські боксери привезли золоті медалі з чемпіонату області.

26 Січня 8:56
З 21 по 23 січня у Житомирі відбувся чемпіонат Житомирської області з боксу. Участь у чемпіонаті брали 140 спортсменів. Честь Коростенської громади захищали вихованці боксерського клубу ,,Ринг” (тренер Салей Ярослав Юхимович). За результатами змагань п’ятеро вихованців клубу вибороли золоті нагороди, а саме: учень ЗОШ №5 Бонусь Рашид (вагова категорія 42кг), учень Сокорівської ЗОШ Бобриш Стас (вагова категорія 60кг), учень міського колегіуму Волошин Назар (вагова категорія 63кг), учень міського ліцею №6 Крединець Тимур (вагова категорія 44кг) та учень ЗОШ №9 Шевчук Максим (вагова категорія 60кг). Срібну нагороду виборов учень ЗОШ №11 Щербаков Ваня (вагова категорія 50кг) та учень ЗОШ №8 Ковальчук Костянтин (вагова категорія 70кг). Бронзовим призером став учень ЗОШ №1 Дубенчук Антон (вагова категорія 63кг). Вітаємо спортсменів з хорошими досягненнями та бажаємо нових переможних результатів. Переможцям чемпіонату бажаємо перемоги на чемпіонаті України.