Топ теги:
Попередження

Коростенська міська рада повідомляє про початок процедури громадського обговорення проєкту документа державного планування містобудівної документації та звіту про стратегічну екологічну оцінку «Детальний план території міста Коростеня, Житомирської обл., – по вулиці Гастелло (багатоповерхова забудова)» відповідно до вимог Закону України “Про стратегічну екологічну оцінку”.

12 Грудня 13:54

Повідомлення про оприлюднення

проєкту документа державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку містобудівної документації детального плану території міста Коростеня, Житомирської області, – по вулиці Гастелло (багатоповерхова забудова)

  • Беручи до уваги Рішення Коростенської міської ради Житомирської області від 23.12.2021 р. № 737 «Про надання дозволу на розробку детальних планів території», рішення від 04.08.2022 р. № 886 «Про надання дозволу на розробку детальних планів території», рішення від 11.2022 р. № 1040 «Про надання дозволу на розробку детальних планів території», рішення від 28.10.2021 р. №633 «Про надання дозволу на виготовлення технічних документацій із землеустрою щодо об`єднання земельних ділянок в районі вулиці Гастелло міста Коростеня», рішення від 23.12.2021 р. № 763 «Про затвердження Управлінню земельних відносин та комунальної власності виконавчого комітету Коростенської міської ради технічні документації із землеустрою щодо об’єднання земельних ділянок в районі вулиці Гастелло міста Коростеня», рішення від 24.11.2022 р. № 1045 «Про надання дозволу Управлінню земельних відносин та комунальної власності виконавчого комітету Коростенської міської ради на виготовлення проєктів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у комунальну власність», рішення від 24.11.2022 р. №1046 «Про надання дозволу Управлінню земельних відносин та комунальної власності виконавчого комітету Коростенської міської ради на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо поділу земельних ділянок у комунальну власність» триває розробка документа державного планування (далі – ДДП) «Детальний план території міста Коростеня, Житомирської обл., – по вулиці Гастелло (багатоповерхова забудова)», а також стратегічної екологічної оцінки (далі – СЕО) до нього у порядку, встановленому ЗУ «Про стратегічну екологічну оцінку».

Детальний план території розроблений для визначення планувальної структури і функціонального призначення, параметрів забудови, формування принципів планувальної організації, встановлення ліній регулювання забудови, виявлення усіх планувальних обмежень, використання території згідно з державними будівельними та санітарно-гігієнічними нормами, визначення містобудівних умов та обмежень з врахуванням інвестиційних намірів, подальшого освоєння.

  • Орган, що приймає рішення про затвердження ДДП – Виконавчий комітет Коростенської міської ради.
  • Передбачувана процедура громадського обговорення, у тому числі:

а) дата початку та строки здійснення процедури: від 12.12.2022 р. і триває до 10.01.2023 р. включно;

б) способи участі громадськості: надання письмових зауважень і пропозицій у друкованому та електронному вигляді; проведення громадських слухань;

в)  громадські слухання відбудуться 22.12.2022 о 15:30 в  залі засідань міської ради за адресою: вулиця Грушевського, 22, місто Коростень, Житомирська область;

г) орган, від якого можна отримати інформацію та адреса, за якою можна ознайомитися з проєктом ДДП, звітом про СЕО та екологічною інформацією, у тому числі пов’язаною зі здоров’ям населення, що стосується ДДП: Виконавчий комітет Коростенської міської ради (вулиця Грушевського, 22, місто Коростень, Житомирська область, 11500); електронна адреса: general_department@korosten-rada.gov.ua;

ґ) орган, до якого подаються зауваження і пропозиції, поштова та електронна адреса та строки подання зауважень та пропозицій: Відділ архітектури та містобудування виконавчого комітету Коростенської міської ради (вулиця Грушевського, 22, місто Коростень, Житомирська область, 11500); електронна адреса: arkhitektura@korosten-rada.gov.ua; строки подання зауважень і пропозицій: від 12.12.2022 р. і триває до 10.01.2023 р. включно.

д) місцезнаходження наявної екологічної інформації, у тому числі пов’язаної зі здоров’ям населення, що стосується ДДП: Коростенська міська рада.

4) необхідність проведення транскордонних консультацій щодо проєкту ДДП: відсутня.

 

 

Міський голова                                                    Володимир МОСКАЛЕНКО

 

Додатки:

Звіт про СЕО ДПТ Коростень

Пояснювальна записка ДПТ

Пояснювальна записка Землеустрій та Землевпорядкування

Схема розташування території детального плану території в системі планувальної структури населеного пункту

Схема сучасного використання території та схема існуючих обмежень у використанні земель

Проектний план та схема проектних обмежень у використанні земель

План функціонального зонування території

Схема транспортної мобільності та інфраструктури

Схема інженерного забезпечення території

Схема інженерної підготовки, благоустрою території та вертикального планування

План червоних ліній

Креслення поперечних профілів вулиць

Чат-бот Гаряча лінія