Коростенська борчиня виборола золоту нагороду у V етапі світової серії з пляжної боротьби та стала чемпіонкою світу.
У Туреччині відбулися змагання фінального V етапу Світової серії з пляжної
боротьби
. У складі збірної команди України
участь в змаганнях приймала Медвецька Дар’я, яка є вихованкою Житомирської обласної ШВСМ з боротьби (Гулаков Богдан Анатолійович). За результатами змагань, виступаючи у ваговій категорії ![6️⃣](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t15/1/16/36_20e3.png)
кг, Дар’я виборола золоту нагороду.
![🤼](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t21/1/16/1f93c.png)
![🤼](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t21/1/16/1f93c.png)
![🇺🇦](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tf2/1/16/1f1fa_1f1e6.png)
![6️⃣](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t15/1/16/36_20e3.png)
![0️⃣](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t5b/1/16/30_20e3.png)
Нагадуємо, шо у змаганнях першого етапу Дар’я була бронзовою призеркою, другий етап закінчився І місцем на п’єдесталі, третій етап – бронзова нагорода, а четвертий етап приніс спортсменці золоту нагороду. Тож за підсумками п’яти етапів світової серії з пляжної боротьби Медвецька Дар’я у ваговій категорії 60кг стала чемпіонкою світу.
Вітаємо з високим результатом спортсменку та її тренера.