Коростенська борчиня виборола срібну нагороду у ІІ етапі Світової серії з пляжної боротьби.
![](https://korosten-rada.gov.ua/wp-content/uploads/2022/06/0-02-0a-3b5f42606cca8a37b22034311041865c0a77668d7f57240a3cdbaddc8a15a114_5a64c404.jpg)
![](https://korosten-rada.gov.ua/wp-content/uploads/2022/06/0-02-0a-6bc3f3fc79e148d5404588716b80e6e09e99bacf7899e0cda41d70f097de1e39_f1f9b6b0.jpg)
З 18 по 19 червня у місті Санхенто (Іспанія) відбулися змагання ІІ етапу Світової серії з пляжної боротьби. У складі збірної команди України участь в змаганнях приймала Медвецька Дар’я, яка є вихованкою Житомирської обласної ШВСМ з боротьби під керівництвом тренера Гулакова Богдана Анатолійовича. За результатами змагань у ваговій категорії 60кг Дар’я виборола срібну нагороду. Вітаємо з хорошим результатом спортсменку та її тренера і бажаємо перемоги у ІІІ етапі змагань, який буде проходити з 01 по 02 липня у Сен-Лоран-дю-Вар (Франція).