На стадіоні „Спартак” відбувся благодійний турнір з футболу для збору коштів на підтримку ЗСУ

20 Червня 10:48
18 червня на стадіоні „Спартак” відбувся благодійний турнір з футболу для збору коштів на підтримку ЗСУ. Приємно, що у цей нелегкий час коростенські спортсмени, як і весь народ України, згуртовуються задля захисту своєї Батьківщини. І, сподіваємось, що цей турнір у Коростенській міській територіальній громаді також став проявом підтримки Збройних сил України. Змагання організовані громадською організацією ,,Коростенська футбольна школа” (керівник Цалко Андрій Віталійович) за підтримки Коростенської військової адміністрації та виконавчого комітету Коростенської міської ради.
Участь в іграх брали команди:
1. ФК „Колос” (Путиловичі).
2. ФК „Колос” (Бондарівка).
3. ФК „Мал” U-16 (Коростень).
4. ФК „Легенда” (Коростень).
5. ФК „Грозине”.
6. ФК „Сокорики”.
7. ФК „Давидки”.
8. ФК „Ушомир”.
За результатами змагань перемогу одержала команда ФК ,,Грозине”, а ІІ місце дісталося команді ФК ,,Колос” (с.Путиловичі).
Кошти, зібрані сьогодні на благодійному турнірі у сумі 8410.00 гривень, передані Благодійному фонду „Відважні” для закупівлі обладнання, якого потребують військовослужбовці Збройних сил України. Звіт про використання коштів обов’язково буде оприлюднений найближчим часом.