Коростенці вибороли призові місця на чемпіонаті України з вільної боротьби.

29 Листопада 10:11
З 2️⃣4️⃣ по 2️⃣7️⃣ листопада у Києві проходили змагання чемпіонату України🇺🇦 з вільної боротьби🤼 серед кадетів (2️⃣0️⃣0️⃣5️⃣2️⃣0️⃣0️⃣6️⃣р.н.). Нашу міську громаду на змаганнях представляла вихованка Житомирської обласної школи вищої спортивної майстерності Котвицька Діана (тренер Гулаков Богдан Анатолійович) та вихованець Житомирської обласної ДЮСШ з боротьби🤼 Данилюк Дмитрій (тренер Білоус Владислав Олександрович). За результатами чемпіонату, змагаючись у ваговій категорії 5️⃣3️⃣кг, Діана виборола 🥉 нагороду. Дмитрій змагаючись у ваговій категорія 7️⃣1️⃣кг став 🥇🏆чемпіоном України🇺🇦 та виконав норматив на присвоєння звання ,,Майстер спорту України”. Вітаємо спортсменів та їх тренерів з високими результатами.