Спортивна спільнота Коростенської міської громади щиро вітає із почесними нагородами Гулакова Богдана Анатолійовича та Марченко Софію Олегівну.

25 Листопада 10:48
За високі спортивні досягнення, зміцнення іміджу України та
м. Коростеня на міжнародній спортивній арені вісімнадцятою сесією Коростенської міської ради VIII скликання прийнято рішення нагородити нагрудними знаками „За заслуги перед містом”
🥇 тренера Гулакова Богдана Анатолійовича
Гулаков Богдан Анатолійович працює тренером Коростенської філії Житомирської обласної ДЮСШ з боротьби та тренером-викладачем Житомирської обласної школи вищої спортивної майстерності з боротьби,член ГО клуб спортивної боротьби „Вікторія” та відокремленого підрозділу ГО „Всеукраїнська федерація пляжної боротьби України” в Житомирській області. У 2021 році став старшим тренером збірної команди Житомирської області з пляжної боротьби. Суддя національної категорії з боротьби. Старший тренер кадетської збірної України з боротьби.
За час тренерської діяльності підготував:
– Майстрів спорту – 1;
– Кандидатів в майстри спорту – 23;
– учасників чемпіонатів Європи – 5 (з них: 2 – чемпіонки, 1 призерка);
– учасників чемпіонатів Світу – 4 (з них: 1 –чемпіонка світу серед юніорів, 1 – срібна призерка серед дорослих).
На чемпіонатах України вихованки здобули 32 медалі.
🥇 та його вихованку Марченку Софію Олегівну.
Марченко Софія є членом збірних команд України з пляжної боротьби та вільної боротьби.
Найвагоміші досягнення:
1. Неодноразова чемпіонка Житомирської області з вільної боротьби.
2. Переможниця чемпіонатів України з вільної боротьби.
2021 р.
– ІІ місце на змаганнях чемпіонату України з вільної боротьби серед юніорів та юніорок (виконала норматив на присвоєння звання ,,Майстер спорту України”).
– ІІІ м. на змаганнях чемпіонату України з вільної боротьби серед кадетів та кадеток.
– ІІ місце на чемпіонаті України з пляжної боротьби серед юнаків, юніорів та дорослих виборола.
3. Переможниця чемпіонатів Європи та світу.
2021 р.
– ІІ місце на чемпіонаті Європи з пляжної боротьби серед кадетів та юніорів.
– ІХ місце на чемпіонаті світу з пляжної боротьби.
– І місце на Берлінському міжнародному турнірі з вільної боротьби серед дівчат та юніорок.
2022 р.
– ІІІ місце на відкритому чемпіонаті Центральної Німеччини з вільної боротьби.
– І місце на чемпіонаті Європи з пляжної боротьби серед кадетів та юніорів.