Коростенці вдало позмагалися на командному чемпіонаті Житомирської області з легкої атлетики.

4 Жовтня 9:22
30 вересня у Житомирі проходив командний чемпіонат Житомирської області з легкої атлетики🏃 серед дорослих, юніорів та юнаків старшої вікової категорії. Нашу міську громаду на змаганнях представляла команда вихованців відділення легкої атлетики🏃 Коростенської ДЮСШ під керівництвом тренерів Медведчука Віктора Володимировича та Романенко Світлани Іванівни. Результати змагань наступні:
🔹Ейсмонт Артур – 🥇 місце (біг на дистанції 400м) та 🥈 місце (біг на дистанції 200м);
🔹Рябчук Влад – 🥇 місце (біг на дистанції 60м, 200м та стрибки в довжину);
🔹Сотник Андрій – 🥇 місце (біг на дистанції 1500м);
🔹Михайленко Діана – 🥈 місце (біг на дистанції 200м) та 🥉 місце (біг на дистанції 60м);
🔹Рудий Валентин – 🥈 місце (біг на дистанції 800м);
🔹Пархомчук Олексій – 🥈 місце (біг на дистанції 1500м);
🔹Дмитренко Варвара – 🥈 місце (біг на дистанції 800м);
🔹Курагов Андрій – 🥉 місце (стрибки в довжину).
Вітаємо з хорошим результатом спортсменів та їх тренерів і бажаємо досягнення поставлених цілей.