Конкурс на заміщення вакантної посади начальника управління економіки

19 Березня 10:00

Виконавчий комітет Коростенської міської ради ( вул.Грушевського, буд.22) оголошує конкурс на  заміщення  вакантної посади: начальника управління економіки.

Основні вимоги до претендентів на посаду : Повна вища освіта відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста, Стаж роботи за фахом на службі в органах місцевого самоврядування та державній службі на керівних посадах не менше 3 років, на керівних посадах в інших сферах управління не менше 5 років,  практичні  навички  роботи  на  комп’ютері.

Інформація щодо конкретних функціональних обов’язків та умов оплати праці надається кадровою службою додатково. Тел. 4-10-92.

Документи приймаються протягом 30 календарних днів з дня оголошення про проведення конкурсу в газеті «Іскоростень» від 19.03.2020 року.

Термін подання заяв до 19.04.2021року.

До основних  функціональних обов’язків – начальника управління економіки відноситься :

– організація  роботи управління;

-забезпечення умов для сталого економічного розвитку населених пунктів міської  територіальної громади;

-здійснення організаційного забезпечення діяльності населених пунктів територіальної громади, в питаннях економічного розвитку;

– надання пропозицій по населених пунктах міської територіальної громади до проекту  програми економічного та соціального розвитку територіальної громади на короткостроковий, середньостроковий, довгостроковий періоди;

-здійснення  аналізу економічного стану і тенденцій розвитку усіх галузей та сприяння їх збалансованому і динамічному розвитку шляхом розробки та контролю за виконанням відповідних галузевих програм;

– подання органам статистики зведених звітів  територіальної громади;

– розроблення положення про відділ, розроблення посадових інструкцій працівників відділу;

– формування плану роботи управління та контроль його виконання;

-участь  у засіданнях міської  ради,  її  виконавчого  комітету, громадських слуханнях.

– надання пропозицій керівництву про призначення на посади, звільнення з посад, переміщення працівників відділу, своєчасне заміщення вакансій, заохочення та накладання стягнень, сприяє підвищенню кваліфікації працівників.

-забезпечення дотримання працівниками управління правил внутрішнього трудового розпорядку,  здійснення контролю за веденням діловодства, збереження документів, організація роботи з документами відповідно до чинного законодавствам, відповідальність за дотримання вимог законодавства, регламенту правил трудового розпорядку, організація роботи відділу по формуванню справ для передачі в архів;

Кадрова служба.