Конкурс на заміщення вакантної посади головного спеціаліста бюджетного відділу фінансового управління

30 Квітня 9:00

Виконавчий комітет Коростенської міської ради ( вул.Грушевського, буд.22) оголошує конкурс на  заміщення  вакантної посади: головного спеціаліста  бюджетного відділу фінансового управління.

Основні вимоги до претендентів на посаду : вища освіта, не нижче ступеня бакалавра, вільне володіння українською мовою, без вимог до стажу роботи, знання інформаційних технологій, використання комп`ютерної техніки та програмного забезпечення.

Документи приймаються протягом 30 календарних днів з дня оголошення про проведення конкурсу в газеті «Іскоростень» від 30.04.2021 року.

Термін подання заяв до 30.05. 2021року.

Інформація щодо конкретних функціональних обов’язків та умов оплати праці надається кадровою службою додатково. Тел. 4-10-92.

До основних  функціональних обов’язків головного спеціаліста  бюджетного відділу фінансового управління  – відноситься :

-аналізувати і узагальнювати інформацію по наступних кодах програмної класифікації видатків (КПКВ):

– 0712010 «Багатопрофільна стаціонарна медична допомога населенню»;

– 0712111 «Первинна медична допомога населенню, що надається центрами первинної медичної (медико-санітарної) допомоги»;

– 0712142 «Програми і централізовані заходи боротьби з туберкульозом»;

– 0712144 «Централізовані заходи з лікування хворих на цукровий та нецукровий діабет»;

– 0712151 «Забезпечення діяльності інших закладів у сфері охорони здоров’я»;

– 0712152 «Інші програми та заходи у сфері охорони здоров’я»;

– 0215011 «Проведення навчально-тренувальних зборів і змагань з  олімпійських видів спорту»;

– 0215012 «Проведення навчально-тренувальних зборів і змагань з неолімпійських видів спорту»;

– 0615031 «Утримання та навчально-тренувальна робота комунальних дитячо-юнацьких спортивних шкіл»;

– 0215041 «Утримання та фінансова підтримка спортивних споруд»;

– 0215061 «Забезпечення діяльності місцевих центрів фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» та проведення фізкультурно-масових заходів серед населення регіону»;

– 0215062 «Підтримка спорту вищих досягнень та організацій, які здійснюють фізкультурно-спортивну діяльність в регіоні»;

– 3718600 «Обслуговування місцевого боргу»;

– 3718710 «Резервний фонд місцевого бюджету»;

– 0218820 «Пільгові довгострокові кредити молодим сім’ям та одиноким молодим громадянам на будівництво/реконструкцію/придбання житла та їх повернення».

-Виконувати поточні завдання у відділі, розпорядження начальника бюджетного відділу, заступника начальника та начальника управління.

-Брати участь у розроблені проєктів нормативних та  організаційно – методичних матеріалів з питань, що належать до його компетенції.

-Організовувати і проводити перевірки правильності складання та виконання кошторисів та веде облік змін до кошторисів по установах, які курирує.

-По результатах перевірок готувати пропозиції та доповідні записки, візувати їх у начальника бюджетного відділу, заступника начальника управління і подає на підпис начальнику фінансового управління.

-Проводити експертизу проєктів програм, фінансових планів та рішень міської ради.

-Забезпечувати відповідність паспортів бюджетних програм рішенню про бюджет Коростенської міської територіальної громади на відповідний бюджетний період.

-Контролювати своєчасність внесення змін до паспортів бюджетних програм, згідно рішення про бюджет Коростенської міської територіальної громади зі змінами.

-Проводити фінансування головних розпорядників коштів бюджету Коростенської міської територіальної громади.

-Готувати проєкти відповідей на звернення та заяви, що надійшли для розгляду у відділ в межах його компетенції.

-Готувати та подавати інформації департаменту фінансів Житомирської облдержадміністрації на встановлені дати по напрямках:

– про проведену контрольну роботу фінансовим управлінням;

– щодо видатків та чисельності працівників закладів охорони здоров’я;

– на вимогу департаменту фінансів інформації в межах покладених обов’язків.

Кадрова служба