Топ теги:
Попередження

Конкурс на вакантну посаду спеціаліста 1 категорії підрозділу автоматизації та програмного-технічного забезпечення управління праці та соціального захисту населення

1 Грудня 10:16

Виконавчий комітет Коростенської міської ради ( вул. Грушевського, буд.22) :

Оголошує конкурс на вакантну посаду спеціаліста 1 категорії підрозділу автоматизації та програмного-технічного забезпечення управління праці та соціального захисту населення.

 

Основні вимоги до претендентів на посаду : Вища освіта не нижче ступеня бакалавра,  вільне володіння українською мовою, документ, що засвідчує рівень володіння державною мовою (документ про повну загальну середню освіту/державний сертифікат про рівень володіння державною мовою), стаж роботи на службі в органах місцевого самоврядування, на посадах державної служби або досвід роботи на керівних посадах підприємств, установ та організацій незалежно від форми власності не менше 2 років, громадянство України, вміння використовувати комп’ютерні пристрої, базове офісне та спеціалізоване  програмне забезпечення для ефективного виконання своїх посадових обов’язків.

Інформація щодо конкретних функціональних обов’язків та умов оплати праці надається кадровою службою додатково. Тел. 9-60-24.

Документи приймаються протягом 30 календарних днів з дня оголошення про проведення конкурсу.

Термін подання заяв до 30.12.2022року.

Особи, які бажають взяти участь у конкурсі подають до конкурсної комісії такі документи:

– заяву про участь у конкурсі;

– згоду на збір та обробку персональних даних;

– заповнену особову  картку форми П2-ДС (з додатками);

– дві фотографії розміром 4 х 6 см;

– копію документів про освіту, підвищення кваліфікації, присвоєння вченого

звання, присудження наукового ступеня;

– декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або

місцевого самоврядування за минулий рік, у порядку, визначеному Законом України «Про запобігання корупції», шляхом заповнення на офіційному веб-сайті Національного агентства з питань запобігання корупції (nazk.gov.ua);

– копію паспорта;

– копію трудової книжки;

– копію військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов’язаних);

Завдання та обов’язки:

Забезпечує працездатний стан комп’ютерної техніки, локальної обчислювальної мережі, операційних систем, системного і прикладного програмного забезпечення.

Обслуговує комп’ютерну техніку, проводить діагностику і профілактику з метою виявлення і усунення можливих причин виходу техніки із ладу.

Забезпечує експлуатацію програмних комплексів комп’ютерів.

Формує бази даних в електронному вигляді.

Забезпечує    збереження    інформації    і    передачу    її    в    ручному   та    по модемному зв’язку на обласний рівень.

Здійснює адміністрування серверів на підприємстві, актуалізацію інформації на серверах підприємства і здійснює контроль за доступом працівників підприємства до даних, що зберігаються на серверах підприємства, у відповідності з їх повноваженнями.

Забезпечує функціонування та постійне оновлення програмного комплексу ЄДАРП, АSОРD/КОМТЕХ, «Наш дім», Крипто серверу, ІОЦ, Медок, SFTP серверу, електронної пошти та інших баз даних в управлінні.

Формує необхідні електронні реєстри та звіти, здійснює їх шифрування  за дорученням начальників відділів та безпосередньо начальника відділу призначення  соціальних допомог та пільг.

Проводить звірку інформації в ЄДАРП з підприємствами, установами та організаціями.

Корегує електронні архіви та оновлює бази даних.

Робить вигрузку даних на Міністерство фінансів та в центральне сховище по субсидії.

Забезпечує захист інформації і інформаційну безпеку в управлінні праці відповідно до встановлених інструкцій і розпоряджень, повідомляє начальника підприємства, установи та організації про факти порушення політики інформаційної безпеки.

Надає  консультації по технічному та програмному забезпеченню.

 

Кадрова служба.

Чат-бот Гаряча лінія