Конкурс на заміщення вакантної посади головного спеціаліста з оборонної та мобілізаційної роботи відділу з питань цивільного захисту.

14 Травня 9:00

Виконавчий комітет Коростенської міської ради ( вул.Грушевського, буд.22) оголошує конкурс на  заміщення  вакантної посади: головного спеціаліста  з оборонної та мобілізаційної роботи відділу  з питань цивільного захисту.

Основні вимоги до претендентів на посаду : вища освіта, не нижче ступеня бакалавра, вільне володіння українською мовою, без вимог до стажу роботи, знання інформаційних технологій, використання комп`ютерної техніки та програмного забезпечення.

Документи приймаються протягом 30 календарних днів з дня оголошення про проведення конкурсу в газеті «Іскоростень» від 14.05.2021 року.

Термін подання заяв до 14.06.2021року.

Інформація щодо конкретних функціональних обов’язків та умов оплати праці надається кадровою службою додатково. Тел. 4-10-92.

До основних  функціональних обов’язків головного спеціаліста з оборонної та мобілізаційної роботи відділу  з питань цивільного захисту.

– організація розробки мобілізаційного плану виконавчого комітету  міської ради, здійснює методичне та інформаційне забезпечення цієї роботи; організовує роботи по виконанню підприємствами і організаціями, що перебувають у міській комунальній власності мобілізаційних завдань (замовлень).

Зобов’язаний:

-приймати участь у здійсненні заходів щодо переведення міськвиконкому і господарства міста на роботу в умовах особливого періоду під час оголошення мобілізації;

-здійснювати контроль за станом мобілізаційної підготовки підприємств, установ та організацій, що перебувають у міській комунальній власності;

-розробляти мобілізаційні плани та плани мобілізаційної підготовки і узгоджувати їх з планом цивільної оборони;

-організовувати та приймати участь у підготовці документів щодо нормованого забезпечення населення в особливий період;

-готувати звіти щодо заходів мобілізаційної підготовки і рівня мобілізаційної готовності підприємств, установ та організацій, розташованих на території міста;

-розробляти пропозиції щодо поліпшення організації та ведення мобілізаційної підготовки;

-сприяти військовому комісаріату в оборонній та мобілізаційній роботі у мирний час та під час оголошення мобілізації;

-надавати військовому комісаріату відомості про реєстрацію, банкрутство (ліквідацію) підприємств, установ та організацій, що належать до сфери управління міської ради;

-забезпечувати виконання Законів України та інших нормативно правових актів з питань мобілізаційної підготовки та мобілізації на території міста;

Кадрова служба.